Tomografia komputerowaCyfrowy 4 w 1Aparat Green16 to zaawansowany to w pełni cyfrowy 4 w 1 system, który łączy badania panoramiczne, cefalometryczne CEPH, tomografię CBCT i skanowanie modeli. Zapewnia wysokiej jakości obrazy przy najniższej dawce promieniowania, łącząc przetwarzanie obrazowania i wieloletnie doświadczenie w diagnostyce rentgenowskiej od VATECH. Zapewnia to najlepszą diagnostykę, profesjonalne planowanie leczenia oraz zwiększa komfort i satysfakcję pacjentów.

Niska dawka i wysoka jakość obrazowaniaTo co zostało opracowane przez VATECH’a łamie wiele konwencji w radiografii stomatologicznej. Zazwyczaj uważano, że przy niskiej dawce promieniowanie pogorsza się jakość obrazowania, co czyni go bezużytecznym w diagnostyce klinicznej.
Jednak Green16 zapewnia najwyższą jakość skanów rentgenowskich przy ultraniskiej dawce promieniowania rentgenowskiego. To nowy „złoty standard” w radiodiagnostyce zapoczątkowany przez VATECH.

Multi-wybór pól obrazowania FOVGreen 16 zapewnia szeroki zakres pól obrazowania.
Multi FOV umożliwia użytkownikowi wybranie optymalnego Trybu FOV (pola) i naświetla tylko miejsce zainteresowania.
Do wyboru jest szereg wielkości do 16x9 , 12x 9 , 8x9 oraz 5x5 dopasowane do diagnostycznych potrzeb.

ART-VMetaliczne artefakty realnie zamazują obraz zmniejszają diagnostykę badania. Pozbawiony artefaktów obraz daje dokładną diagnostykę a szczególnie jest to ważne przy planowaniu implantów. Bez żadnych problemów można stworzyć min szablon chirurgiczny.

ART-V to nowa nazwa znanego w Vatech filtra MAR ( MAR - technologia redukcji artefaktów )

Czas skanowania w GreenGreen 16 minimalizuje możliwość artefaktów spowodowanych poruszeniem się pacjenta, poprzez szybki czas skanowania.
Mimo skrócenia czasu skanowania, obrazy wciąż pozostają wysokiej jakości i stanowią doskonałe źródło diagnostyki dla praktyki, chroniąc zdrowie pacjentów. Green 16 w pełni wykorzystuje długoletnie doświadczanie w obrazowaniu rentgenowskim i zaawansowaną technologię VATECH.

Skanowanie przestrzenne modeliW łatwy sposób można stworzyć cyfrową formę modelu i w późniejszym czasie nim zarządzać.

Ucyfrawianie kliniki krok po kroku
[ Integracja z systemami CAD/CAM ]

• Duża szczegółowość dla tworzenia szablonów chirurgicznych

[ Integracja z systemami CAD/CAM ]

• Duża szczegółowość dla tworzenia szablonów chirurgicznych

Szybki I łatwy program do obrazowania 3D – oprogramowanie Ez3D-iEZ3D-i oferuje szeroki wachlarz funkcji, mających na celu usprawnienie pracy stomatologa. To w korzystny sposób wpływa na diagnostykę przyspieszając konsultację z pacjentem w łatwy i przyjemny sposób.

Ez3D-i umożliwia analizę dróg oddechowychOprogramowanie Ez3D-i dostarcza dokładne informacje diagnostyczne dróg oddechowych, które mogą być stosowane do diagnozowania i leczenia pacjentów z zespołem bezdechu sennego. Program tworzy trójwymiarową wizualizacje przebiegu dróg oddechowych dając możliwość planowania leczenia oraz sprawną konsultację z pacjentem.

Prosta wizualizacja

- Definiuje ruch oddechowy w ciągu zaledwie dwóch kliknięć

Automatyczna funkcja obliczenia objętości dróg powietrznych

- Podkolorowanie i wizualizacja 3D dróg oddechowych.
- Automatycznie oblicza objętość dróg oddechowych oraz minimalne powierzchnie przekroju.

Nawigator SSŻ

- Jedno kliknięcie dla uzyskania przekroju SSŻ
- 1 sekunda dla automatycznego uzyskania przekrojów

Przekroje stawów skronowo-żuchwowych

- Oddzielne obrazowanie kłykciów
- Wizualizacja 3d dla dokładniejszej diagnozy

Ez3D-i umożliwia analizę stawów skroniowo-żuchwowych SSŻ
Jednoczesna analiza dwóch SSŻ

Oprogramowanie Ez3D – i dostarcza obrazy do jednoczesnego analizowanie obu stawów skroniowożuchwowych SSŻ, dzięki czemu użytkownicy mogą szybko i dokładnie zdiagnozować zaburzenia SSŻ, czy inne patologie takie jak perlak (łac.  cholesteatoma ) czy przewlekłe zapalenie zatok.