Implanty


Już od ponad 40 lat implanty stomatologiczne pozwalają uzupełnić brakujące zęby. Ostatnie 20 lat to bardzo szybki rozwój implantologii i powstanie szeregu systemów implantologicznych. W naszej przychodni stosujemy szwajcarski system implantologiczny Straumann, który na podstawie badań z 2006r. daje najwyższy odsetek powodzenia spośród wszystkich systemów implantologicznych, tj. 98,7%. Implanty Straumann objęte są dożywotnią gwarancją producenta.

 

LeczenieW naszej przychodni oferujemy Państwu kompleksowe, specjalistyczne leczenie stomatologiczne dla dzieci i dorosłych. Szczególną uwagę przywiązujemy do wyeliminowania lęku i bólu. Stosujemy premedykację (syrop uspokajający) oraz znieczulenie komputerowe.


Specjalizujemy się w leczeniu kanałowym pod mikroskopem. Dysponujemy najnowszej generacji mikroskopem Kaps: oświetlenie LED, zmienna ogniskowa obiektywu, w pełni zintegrowany tor wizyjny z kamerą HD, możliwość powiększenia nawet 24 X. Pacjent ma możliwość obserwacji zabiegu w czasie rzeczywistym na monitorze LCD.
Zapraszamy wszystkich pacjentów, u których są trudności z tradycyjnym leczeniem kanałowym ze względu na uwarunkowania anatomiczne.

Masz pytania? Chcesz umówić się na wizytę? Zadzwoń do nas:

17 85 21 435 Rzeszów - ARTDENT

WybielanieNaturalnie śnieżnobiałe zęby są bez wątpienia dużym atutem, ale należą niestety do rzadkości. Dlatego współczesna stomatologia estetyczna stara się pomóc pacjentom, dla których uśmiech jest istotnym elementem zdrowia i własnego wizerunku. W naszej Przychodni oferujemy pacjentom skuteczne oraz sprawdzone metody wybielania. Stosujemy przede wszystkim oryginalny system Beyond, który podczas jednej wizyty pozwala na wybielenie wszystkich zębów. Rezultaty są znacznie lepsze od metod nakładkowych, oraz innych systemów. System Beyond to niezawodny i co bardzo ważne - bezpieczny sposób na osiągnięcie śnieżnobiałego uśmiechu.

NarkozaPacjentom, którzy odczuwają bardzo duży lęk przed zabiegami stomatologicznym oferujemy wykonywanie tych zabiegów w uśpieniu. Współpracujemy z doświadczonym lekarzem anestezjologiem, ordynatorem oddziału anestezjologii i intensywnej terapii. Leczenie prowadzone jest w krótkotrwałym, dożylnym znieczuleniu ogólnym. Użyte leki oraz monitorowanie funkcji życiowych gwarantuje każdemu Pacjentowi maksimum bezpieczeństwa.

Tomografia komputerowaJako pierwsi w Polsce zakupiliśmy i zainstalowaliśmy najnowszej generacji tomograf komputerowy Vatech Green 16.
Tomograf Green 16 to zaawansowany to w pełni cyfrowy 4 w 1 system, który łączy badania panoramiczne, cefalometryczne CEPH, tomografię CBCT i skanowanie modeli.
Zapewnia wysokiej jakości obrazy przy najniższej dawce promieniowania, łącząc przetwarzanie obrazowania i wieloletnie doświadczenie w diagnostyce rentgenowskiej od VATECH. Zapewnia to najlepszą diagnostykę, profesjonalne planowanie leczenia oraz zwiększa komfort i satysfakcję pacjentów.